Polecamy

Jak sprawdzić opinie o hotelach w Internecie?

Trening na hotelowej siłowni? Na czym ćwiczyć?

Hotele

Dodatkowe usługi w hotelach

W każdym hotelu obecnie dąży się do stworzenia jak najlepszej oferty. Nie powinniśmy więc być zdziwieni, że to co nam będzie proponowane to obecnie coraz więcej atrakcyjnych rozwiązań, z jakich będzie można korzystać. Dostępne są liczne usługi: sprzedaż biletów na wydarzenia w mieście, pranie, prasowanie, budzenie, przechowanie bagaży, dostęp do sejfu oraz liczne inne udogodnienia.

Barek

W hotelowych pokojach pojawić się może barek, gdzie będą przekąski i napoje. trzeba jednak pamiętać, że to taka oferta, która jest obłożona dodatkową opłatą., rozliczenie za to co zjemy i wypijemy będzie przy opuszczaniu hotelu.

Kawa i herbata

Obecnie goście hotelowi wszędzie mają dostęp do kawy i herbaty i nie będzie to obłożone dodatkowymi opłatami, nie ma także ograniczeń co do ilości. Najczęściej dostępne są ekspresy i każdy z gości sam może się obsłużyć w tym zakresie. Przygotowywane są różne rodzaje kaw i herbat.

Usługi dla gości

Poza pokojami również hotele starają się dbać o zadowolenie gości i dlatego przygotowywane są różnorakie udogodnienia, które mają poprawiać warunki naszego popytu. Dla gości są sale konferencyjne, bankietowe, oferta SPA oraz odnowa biologiczna, wszystko po to, by w trakcie pobytu goście czuli się jak najlepiej i rzeczywiście mogli dobrze wypocząć.

Internet

W hotelach obecnie dostępny jest internet praktycznie zawsze. Różne są jego rodzaje. najlepsze hotele mają dostęp do szerokopasmowego internetu. Dodatkowo również coraz więcej hoteli może nam zaproponować również sieć bezprzewodową Wi-Fi, która dla gości jest najlepszą opcją, ponieważ gwarantować będzie komfort korzystania z internetu.

Jakie wyżywienie

Al

Oferta, w ramach której goście mają pełne wyżywienie, dostęp do przekąsek, napojów, ograniczenie dotyczyć może jednak części alkoholi dla gości.

UAl

To opcja luksusowa, gdzie bez ograniczeń dostępne są najlepsze alkohole, a oprócz tego przygotowywane są również dodatkowe usługi, które mają umilić pobyt jak między innymi SPA czy masaże dla gości.

OV

Pakiet bez wyżywienia, najlepszy dla tych, którzy większość czasu spędzają poza hotelem na wycieczkach.

BB

Pakiet, gdzie goście dostają śniadanie

HB

Śniadanie i obiadokolacja jest dostępna w tym pakiecie.

FB

Opcja dla osób, które hotel opuszczają na maksymalnie kilka godzin. Dostaje się bowiem, w ramach tego pakietu w sumie trzy posiłki śniadanie, obiad kolację.

SC

Dla gości nie jest przygotowywane wyżywienie, w tym pakiecie hotel organizuje kuchnię bądź też aneks i każdy sam może przygotowywać posiłki.

PP

Pakiet posiłków dla konkretnej turystycznej grupy dopasowany do realizowanego przez nią programu

ZPR

Hotel organizuje wydarzenie i do tego wydarzenia musi dopasować menu.

Zobacz

Jak sprawdzić opinie o hotelach w Internecie?

Wybór dobrego hotelu na wakacje jest bardzo ważny. Większość z nas pracuje cały rok na to...

Trening na hotelowej siłowni? Na czym ćwiczyć?

Wyjazd służbowy lub urlopowy wcale nie musi oznaczać rezygnacji z treningu na siłowni...

Co oferują hotele?

Praktycznie każdy hotel posiada mniej lub bardziej rozbudowany wachlarz usług dodatkowych...