Polecamy

Jak się zachowywać na imprezie firmowej?

Jak zadbać o aranżację sali bankietowej?

Hotele

Jaki hotel najlepiej wybierać, udając się w delegację?

Szef wysyłając nas na spotkanie biznesowe w pojedynkę powinien zadbać o atrakcje na wypadek zbyt dużej ilości wolnego czasu. W tym miejscu z pomocą może przyjść dobrze wyposażony hotel.

Fajnym pomysłem mogą być hotele, w których będzie funkcjonowało spa. Jeśli należymy do osób, którym zależy na profesjonalnej obsłudze można wybrać hotel, w którym istnieje opcja budzenia przez recepcję, późne wymeldowanie, czy też inne ułatwiające delegację kwestie. Warto szukać hotelu, gdzie będzie funkcjonowała pralnia i miejsce do druku materiałów szkoleniowych lub dokumentów. Mogłoby się wydawać, że wystarczy nam tylko miejsce do spania i spożycia posiłku, ale życie często pokazuje, że wbrew pozorom nic nie znaczące sprawy, pomagają czasami wybrnąć z kłopotliwej sytuacji.

W Krakowie takim miejscem będzie Hotel Conrad, którego zaletą jest położenie w historycznym miejscu, w jednym z najstarszych miast w Polsce. Po spotkaniach możemy oczywiście zwiedzić miasto, poznać jego piękne zabytki i spędzić czas nad Wisłą.  

hotel biznesowy w krakowieOrganizacja dla większej grupy

Wyjazd grupowy, nawet jeśli całe grono jest nam znane, również powinien posiadać w swoim harmonogramie czas na relaks. Kolejnym ważnym elementem zbiorowej delegacji jest umieszczenie grupy w takim miejscu, które posiada zaplecze biznesowe dostosowane do naszych potrzeb. Jeśli pracownicy zakwaterują się w hotelu, który obejmuje sale bankietowe, konferencyjne i przygotowany sprzęt multimedialny to zaoszczędzą czas i siły na niepotrzebnych przejazdach. Ponadto catering na zamówienie sprawia, że firmie wysyłającej pracowników w delegację ubywa zmartwień. Hotele zapewniają różnorodne menu i dostosowują się co do czasu wydawania posiłków. Najlepiej, kiedy są podawane po prezentacjach, ponieważ oferowanie ich w trakcie sprzyja rozprężeniu. Samo położenie hotelu jest równie istotne. W przypadku międzynarodowych interesów ważne jest, aby był zlokalizowany blisko lotniska. Często zdarza się, że zostaje nam z niego zapewniony także transport. Conrad Hotel oferuje także opiekę koordynatora przez cały okres trwania konferencji. Zawsze warto więc szukać miejsc, gdzie będzie można miło spędzić czas i skorzystać z dobrych usług realizowanych na wysokim poziomie, zapewniających miły i spokojny pobyt.

 

Zobacz

Jak sprawdzić opinie o hotelach w Internecie?

Wybór dobrego hotelu na wakacje jest bardzo ważny. Większość z nas pracuje cały rok na to...

Trening na hotelowej siłowni? Na czym ćwiczyć?

Wyjazd służbowy lub urlopowy wcale nie musi oznaczać rezygnacji z treningu na siłowni...

Co oferują hotele?

Praktycznie każdy hotel posiada mniej lub bardziej rozbudowany wachlarz usług dodatkowych...