Polecamy

Czego oczekujemy od hotelu planując delegację?

Eventy firmowe- jak wybrać odpowiedni hotel.

Organizacja eventów

Dekoracja sali weselnej - ważna sprawa

Czy wykonać to samodzielnie czy z pomocą profesjonalisty?

Taki dylemat mają praktycznie wszystkie pary młode, które szykują się do ślubu. Czy stawiać na kreatywność czy wydać więcej pieniędzy i zatrudnić kogoś kto będzie w stanie wszystko zrobić doskonale?

Czym dekoruje się sale weselne?

Kwiaty

Właśnie świeżymi kwiatami ozdabia się stół pary młodej i w mniejszym stopniu także inne stoły biesiadników. Kwiaty pojawiać się będą w dekoracji kościoła, samochodu, czy w butonierce garnituru młodego.

Świece

Do dekoracji sal weselnych wykorzystuje się świece w różnorakich ozdobnych stojakach albo w szkle. Taki typ dekoracji sprawdzi się w nocy, gdy na Sali będzie półmrok i będzie się tworzyć ciekawy, romantyczny klimat.

Tkaniny

Coraz modniejsze są właśnie różnorakie tkaniny na stołach. W tym temacie króluje oczywiście organza w różnych kolorach. Tkaniny wykorzystuje się na krzesłach oraz na sufitach.

Balony

One raczej są już spotykane coraz rzadziej w dekoracjach ślubnych, kiedyś były podstawą, dziś są ewentualnie dodatkiem na Sali, który nie ma jakieś szczególnej roli i na pewno nie zalicza się do najważniejszych.

Szkło

Szklane kule z kwiatami, misy, kielichy na świece, kolorowe mniejsze większe, specjalne szkło na kamyki. To wszystko w ostatnich latach jest bardzo popularne, jeśli chodzi o dekoracje ślubne i wykorzystywane bardzo często.

Światło

Dobrze skomponowane światło to istotna sprawa, ponieważ dzięki niemu będzie można zagwarantować sobie oprawę Sali weselnej. Światło buduje nastrój, zachęca do tańca, dlatego będzie takim ważnym elementem. Z innych dekoracji można się zastanawiać nad delikatnymi piórkami, płatkami róż czy konfetti.

Sala weselna

Minimalizm

Szykując się do własnoręcznie przygotowywanej dekoracji należy zwracać uwagę na kolor ścian, oraz mebli tak by nie przesadzać z ilością dodatków, czy kolorami, które się pogryzą. W nowych i eleganckich wnętrzach trzeba mieć delikatne atuty, które będzie można pokazać i w ten sposób wydobyć z nich urok. Minimalizm obecnie jest w dekoracjach wskazany. Jeśli nie mamy pomysłu na swoja salę można poprosić kogoś o pomoc, osobę, która takimi rzeczami zajmuje się na co dzień. Takie wsparcie może być bardzo ważne, ponieważ to właśnie dzięki niemu możemy liczyć, że każdy element tego naszego wystroju będzie solidnie przygotowany i rzeczywiście będzie w stanie spełnić nasze oczekiwania.

Zobacz

O czym pamiętać przygotowując bankiet?

Jeśli przystępujemy do organizacji bankietu ze świadomością tego, że nie mamy dużego...

Odpowiedni hotel dla eventów firmowych

Coraz więcej firm i tych niewielkich i tych całkiem sporych organizuje różnorakie...

Jak się zachowywać na imprezie firmowej?

Gdy mówimy o imprezie firmowej musimy mieć na uwadze to, że mamy do czynienia z...