Polecamy

Dobry hotel w niskiej cenie – jak go znaleźć?

Konferencje i spotkania biznesowe w Hotelu Conrad

Organizacja eventów

Jak zaaranżować salę na bankiet?

Dla każdego organizatora bankietu albo innej oficjalnej imprezy aranżacja Sali będzie jedną z bardziej problematycznych kwestii.

Dekoracja sali

Jak wybrać dekoracje, by goście nie czuli nadmiaru dodatków?

Czy warto się decydować na bardzo popularny w naszych czasach minimalizm?

Jaki wystrój będzie się bardzo dobrze sprawdzał zawsze, a jego będziemy żałować oglądając zdjęcia z imprezy?

Jeśli wynajmujemy salę w hotelu musimy wiedzieć, że najczęściej ma ona swoją bazową formę, tak by można było tam przygotować imprezę dowolną pod kątem estetyki. I to jak się wydaje będzie takim najlepszym rozwiązaniem. Jeśli organizujemy bankiet firmowy dla gości z innych krajów to będzie można połączyć takie wydarzenia z wernisażem, albo też wystawą fotograficzną interesującego artysty. W takim przypadku przestrzeń Sali także będzie dobrze wypełniona i będzie można liczyć na to, że ten efekt estetyczny będzie rzeczywiście doskonały.

Bankiet świąteczny - Wigilia

W takim przypadku nie powinniśmy przesadzać. Oczywiście elegancko przygotowana choinka, prezenty, świąteczne światełka muszą być, ale nie ma sensu robić z Sali targu na Boże Narodzenie. Poprosimy gości, by każdy ubrał jakiś czerwony element garderoby. Może się pojawić również moda na czapki Mikołaja, staramy się o ładne świąteczne obrusy, pamiętamy o świeczkach.

Organizacja bankietu

Bankiet jubileuszowy

Sala powinna być przygotowana estetycznie w barwach, które kojarzą się z naszą firmą. W zależności od tego co będzie firma przygotowywała tego wieczoru będzie nasze święto i należy uczcić lata wytężonej pracy. warto przygotować także projektor a na nim specjalną prezentację, na której umieścimy różne zdjęcia oraz filmiki wideo. Koniecznie będziemy musieli dbać o kwiaty i tort z tej wyjątkowej okazji.

W trakcie przygotowywania wystroju trzeba umieć patrzeć dosłownie na każdy detal. Można zatrudnić profesjonalistę, który zaprojektuje każdy wystrój wnętrza, nie można żałować tutaj czasu na rozmowy jakie będzie się prowadzić. Trzeba mieć swoje oczekiwania oraz wiedzę na ten temat i już wcześniej ustaloną wizję bankietu w głowie, staramy się także walczyć o swoje zdanie. Sprawdzamy różne oferty i wybierany taką, która będzie odpowiadać naszej wizji i sprawi, że impreza będzie udana.

Zobacz

O czym pamiętać przygotowując bankiet?

Jeśli przystępujemy do organizacji bankietu ze świadomością tego, że nie mamy dużego...

Odpowiedni hotel dla eventów firmowych

Coraz więcej firm i tych niewielkich i tych całkiem sporych organizuje różnorakie...

Jak się zachowywać na imprezie firmowej?

Gdy mówimy o imprezie firmowej musimy mieć na uwadze to, że mamy do czynienia z...