Polecamy

Kilka faktów na temat Londyńskiego Big Bena

Usługi dodatkowe dostępne i oferowane w hotelach

Spotkania biznesowe

Najlepszy hotel na delegację

Wyjeżdżając w celach biznesowych ważne jest, aby wybrać dla siebie odpowiedni hotel.

Co jeśli jedziemy sami?

Nie zawsze wyjazd w interesach obfituje w towarzystwo. Praca to najważniejszy jego cel, ale po niej równie ważny jest wypoczynek, dlatego wybranie miejsca, gdzie będą na nas czekać dodatkowe atrakcje poza pokojem i telewizorem, może przyczynić się do powrotu z dużo przyjemniejszymi wrażeniami. Sprzyja temu np. kompleks rekreacyjny z sauną i siłownią na czele, który łącząc troskę o ciało z relaksem naładuje wewnętrzne baterie na kolejne dni. Przedsiębiorcy mogą korzystać także z  dodatkowych usług. Budząca nas recepcjonistka nie pozwoli, abyśmy zaspali na poranne spotkanie. Taka opcja świadczona przez hotele daje także możliwość wczesnego wykwaterowania, jeśli doba hotelowa kończyłaby się akurat w trakcie spotkania.

Nigdy nie wiadomo jaka sytuacja dotknie nas podczas podróży. Plama na garniturze? Tutaj przydatna okazuje się pralnia chemiczna. Wydruk dokumentów? Drukarka w recepcji lub na piętrze. Z pozoru nieważne sprawy mogą okazać się tymi, które zaważą na pozytywnym wyniku spotkania. Natłok pracy nie pozwoli nam na szukanie pralni czy punktu z kserokopiarkami na mieście, dlatego przy wyborze hotelu warto poświęcić tej kwestii kilka chwil. Zapewniającym wszystkie wyżej wymienione usługi jest krakowski Hotel Conrad.  Jego zasadniczym atutem jest położenie w mieście z ważnymi z historycznego punktu widzenia dla Polski zabytkami.

Wyjazd grupowy

Delegacja grupowa wiąże się z często z udziałem w sporych konferencjach i sytuacja przy organizacji takiego eventu jest zgoła inna, niż przy solowej podróży. Kiedy na nas spada obowiązek organizacji takiego wydarzenia powinniśmy się skupić na dogodnej lokalizacji wszystkich gości. Przejazdy grupowe bywają problematyczne, dlatego miejsce pobytu powinno być w budynku hotelu oferującego sale konferencyjne z pełnym wyposażeniem zarówno na seminaria, jak i na bankiet. W przypadku seminariów i konferencji posiłki powinno podawać się wyłącznie podczas przerw, ponieważ w trakcie spotkania może to niepotrzebnie rozluźnić atmosferę.

 

Lokalizacja hotelu powinna zapewniać wygodne dotarcie na lotnisko oraz do centrum miasta. Nieskomplikowany dojazd jest dużym ułatwieniem w przypadku międzynarodowych konferencji. Hotel Conrad posiadający ten plus ma w swojej ofercie również opiekę konferencyjnego koordynatora, czuwającego nad prawidłowym przebiegiem całego eventu. 

 

Zobacz

Najlepsza sala konferencyjna dla firmy

Sala konferencyjna Dziś większość firm decyduje się organizować konferencje i...

Blaski i cienie wyjazdów służbowych

Jeśli planowana przez nas podróż służbowa ma trwać od jednego do kilku dni, a do tego w...

Tajemnice hoteli konferencyjnych – poznaj i...

Należy sobie powiedzieć, że udana konferencja może gwarantować udany biznes. Dlatego warto...