Polecamy

Czego oczekujemy od hotelu planując delegację?

Czym kierować się wybierając hotel?

Biznes hotelarski

Wypromuj swój hotel

Optymalizacja strony internetowej

Nawet osoby, które mają już dobrze zaprojektowaną stronę swojego hotelu z dobrze rozplanowanymi rozwiązaniami to jednak widza często, że taka strona nie cieszy się popularnością jakiej można było od niej oczekiwać. Jak więc sprawić, by zdobyła sobie uznanie? Okazuje się, że nadal bardzo duże znaczenie ma między innymi pozycjonowanie, a w dalszej kolejności także odpowiednio dobrane słowa kluczowe.

Dziś należy pamiętać, że konkurencja również ma znaczenie i samo przebicie się przez nią może być trudniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Klient nie ma problemu ze znalezieniem ciekawych ofert i trudno oczekiwać, że będzie chciał zapoznawać się z każdą z nich. Ma dostęp do nich praktycznie natychmiast a wiec może korzystać siedząc w domu, wracając z pracy. Jeśli oferta naszego hotelu ma być ta, która go zainteresuje osiągnięcie tego celu będzie wymagało od nas poważnego wysiłku

Media społecznościowe

Osoby, które zawodowo zajmują się pozycjonowaniem radzą, by analizować możliwości jakie daje nam w tym zakresie Google i potem z tego korzystać. Najlepsze będzie łączenie kilku różnych technik pozycjonowania. Nie można zapominać jak duże znaczenie obecnie maja szeroki rozumiane media społecznościowe. Facebook to coś więcej niż konieczność, obecność na nim powinna być czymś oczywistym. Obecnie również może się sprawdzić Instagram, z którego coraz więcej firm korzysta, ale tam będzie trzeba się wykazać udanymi zdjęciami. Podobnie z Twitterem, choć ten portal w Polsce jest niedoceniany to zagranicami prowadzi się na nim wiele działań reklamowych.

dobry hotel

Zwiększenie zainteresowania

Warto również analizować sposób w jaki odbywać się będzie przekazywanie informacji pomiędzy poszczególnymi kanałami, doświadczenie daje nam bowiem znak, że można wiele zyskać, ale będzie można także sporo tracić. Innym sposobem będzie prowadzenie hotelowego bloga, który może się dobrze sprawdzać.

Popularny hotel

Niestety prowadzenie będzie kłopotliwe i zajmujące, dlatego może się okazywać, że taki blog będzie bardzo często zaniedbywany i po jakimś czasie będzie nam praktycznie uciekał i tym samym na jego działania reklamowe nie będzie można liczyć. Jeśli w ogóle ma być prowadzony trzeba dbać o dostarczanie tam bardzo dobrych treści i to również poważny problem, wiele hotelu ma z tym kłopot i dlatego blogi są coraz bardziej zaniedbywane aż z czasem będą upadać. Warto także rozpocząć współprace z serwisami, które pozwalają klientom z całego świata realizować rezerwacje przez internet.

Zobacz

Na co zwraca uwagę gość hotelu?

Osoba, która prowadzi hotel pewnie zdaje sobie sprawę z tego, że to stosunkowo trudny rynek...

Inteligentne Wi-Fi - przegląd korzyści dla...

W Polsce z pewnością nie mamy powodów do narzekania na liczbę obiektów, dla których...

Analiza biznesu hotelowego w Polsce

Trudno będzie dyskutować z osobami, które przekonują nas o tym, że obecnie mamy najlepszy...