Polecamy

Dodatkowe usługi w hotelach

Jak zorganizować udane spotkanie biznesowe?

Hotele

Hotel prawdę Ci powie

Polacy coraz chętniej decydują się na to, by wypoczywać w hotelach i dlatego rezygnują z domów letniskowych czy prywatnych kwater. Oferta hotelowa jest coraz lepsza, atrakcyjna, konkurencyjna, interesująca. Zwykle nasze hotelowe oczekiwania dotyczą dobrych standardów w dobrej cenie. Wiele miejsc tak się właśnie stara reklamować i mówić, ze ma dla nas najlepsze dostępne rozwiązania praktyczne. Hotele czasami starają się dorzucić nam jakieś gratisy. Mogą to być obecnie takie propozycje jak:

1. PONADSTANDARDOWE WYPOSAŻENIE POKOJU

Poza standardowymi elementami takimi jak żelazko czy deska do prasowania mogą się pojawiać również kosmetyki w łazience czy dla rodziców z dziecmi takie dodatki jak podgrzewacz, wanienka do kąpieli czy też łóżeczko turystyczne oraz kosz na pieluchy.

2. DUŻY METRAŻ

Pokoje standardowe maja kilkanaście metrów kwadratowych, jeśli jednak uda się nam poszukać ciekawych ofert można również liczyć na jakieś inne propozycje, które dobrze się sprawdzą i będą to szczególnie duże metraże.

basen hotelowy

3. SPECJALNE PIĘTRO

Niektóre hotele przygotowują także ofertę pokoi na specjalnym piętrze, gdzie w cenie będzie dostęp do baru, alkoholi różnego rodzaju, przekąsek czy tez kolacji w specjalnym miejscu. Najczęściej dostęp do tych właśnie atrakcji ma tylko nieliczne grono gości a więc będzie to propozycja, która ma być wyjątkowa. Niekiedy w dużych hotelach są również specjalne rozwiązania z ekskluzywna ofertą śniadaniową.

4. SPA, BASENY, STREFA FITNESS

Dziś SPA w hotelu nie jest już bardzo zaskakujące, ale właściwie będzie stanowić normę. Jednak jeśli jesteśmy zainteresowani tym dodatkiem warto sprawdzić czy hotel rzeczywiście taką opcją dysponuje.

5. WYJĄTKOWA OFERTA RESTAURACYJNA

Mamy takie miejsca, gdzie nie będzie dostępne wyłącznie menu standardowe, ale będzie coś innego nam proponowane. Jest takich propozycji niewiele, ale jeśli będzie nam zależało na pewno znajdzie się takie hotele. Jeśli będzie nam na tym zależało warto zobaczyć jak oferta jest przygotowana i co będzie ciekawego, gdy chodzi o propozycje o gastronomicznym charakterze.

6. BEZPŁATNE DODATKI

niektóre hotele maja dla nas również atrakcyjne propozycje w ramach których dostaniemy coś niestandardowego do oferty hotelowej. Warto sprawdzić czy takie kwestie jak dostęp do parkingu czy internetu będą również bez żadnych dodatkowych płatności. Czasami może się okazać, że rachunek jest dużo wyższy niż się tego spodziewaliśmy. Lepiej więc wcześniej ocenić jak dokładnie oferta wygląda i co w ramach tej oferty będzie nam zaproponowane.

Zobacz

Jak sprawdzić opinie o hotelach w Internecie?

Wybór dobrego hotelu na wakacje jest bardzo ważny. Większość z nas pracuje cały rok na to...

Trening na hotelowej siłowni? Na czym ćwiczyć?

Wyjazd służbowy lub urlopowy wcale nie musi oznaczać rezygnacji z treningu na siłowni...

Co oferują hotele?

Praktycznie każdy hotel posiada mniej lub bardziej rozbudowany wachlarz usług dodatkowych...