Polecamy

Spokojne miejsca w Polsce – gdzie wybrać się na wakacje?

Jak postępować z nieposłusznym psem?

Hotele

Tanio i wygodnie – wybieramy hotel

Internet zapewnia dzisiejszemu człowiekowi wiele dogodności. Zakupy online stały się regułą, regułą zaczynają być również internetowe rezerwacje hoteli. Daje nam to łatwy i intuicyjny dostęp do wyboru tego, który będzie nam odpowiadał zarówno pod kątem ceny, jak i jakości. W branży portali oferujących usługi hotelarskie możemy spotkać się z gwarancjami dotyczącymi najniższej ceny, co jest dla potencjalnego klienta dużym atutem.

Idea portali „bookingowych”

Serwisy zajmujące się przedstawianiem ofert hoteli wyróżniają się spośród innych ponieważ:

Intuicyjna wyszukiwarka – panel przeprowadza nas krok po kroku podczas wyboru odpowiedniego miejsca. Podpowiada nam terminy i pokazuje wszystkie dostępne bazy. Dosłownie po chwili otrzymujemy kilkadziesiąt wyników odpowiadających naszym oczekiwaniom.

Zestawienie ofert – wyświetlone wyniki możemy porównać i  dopiero wtedy wybrać najlepszą opcję. Porównywarka filtruje podpowiedzi np. od najtańszej do najdroższej, pokazuje różnice w klasie pokojów, wyżywienia czy dodatkowych atrakcji. Ponadto widoczne są w niej opinie gości hotelowych, którzy dzielą się swoimi wrażeniami z wszystkimi mającymi zamiar odwiedzić dane miejsce.

Przede wszystkim bezpieczeństwo naszych pieniędzy – Opłata za nocleg lub wcześniejsza należność rezerwacyjna są wykonywane dzięki dedykowanemu panelowi łączącemu się z bankiem przy pomocy szyfrowanych połączeń https.

Szybkość działania – kiedy już zdecydujemy, gdzie zamierzamy się zatrzymać i klikniemy magiczne pole „Rezerwacja”, hotel przypisuje nam miejsce i termin, wysyła potwierdzenie, po czym sam błyskawicznie otrzymuje pieniądze na swoje konto.

Odwiedzającymi hotele są nie tylko turyści, ale głównie osoby, które robią to niezwykle rzadko, np. wizyty rodzinne lub po prostu zatrzymanie się na jedna noc. To właśnie dla nich rezerwacje hotelowe powinny być największa podporą i w znaczącym stopniu ułatwić cały proces. Nie trzeba być specjalistą od informatyki obsługując się na tego typu portalu. Wszystko jest dopracowane w najmniejszych szczegółach i nawet komputerowy laik przejdzie cała procedurę w ekspresowym tempie.

 

Zobacz

Jak sprawdzić opinie o hotelach w Internecie?

Wybór dobrego hotelu na wakacje jest bardzo ważny. Większość z nas pracuje cały rok na to...

Trening na hotelowej siłowni? Na czym ćwiczyć?

Wyjazd służbowy lub urlopowy wcale nie musi oznaczać rezygnacji z treningu na siłowni...

Co oferują hotele?

Praktycznie każdy hotel posiada mniej lub bardziej rozbudowany wachlarz usług dodatkowych...